356 відгуків
--НОВИНКА-- Предтопки для сжигания пыли, опилок и пеллеты!Купить со кидкой

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (67) 546-44-42
+380 (98) 155-61-67

Компанія Тета Інсталл є оптово-роздрібною компанією з продажу інженерного обладнання

Компанія Тета Інсталл є оптово-роздрібною компанією з продажу інженерного обладнання

Подорожчання газу на Україні вже не новина і споживачі вже давно йдуть за прикладом європейських братів із сусідніх країн і встановлюють різне опалювальне обладнання на твердому паливі, як для приватних будинків, так і для великих промислових виробничих підприємств.

твердопаливні котли тривалого горіння:

  • на дровах
  • вугіллі
  • пеллете

- промислові твердопаливні котли парові

- побутові та промислові пальники твердопаливні

- паливні бункери і склади типу "живе дно"

- буферні теплоаккуммуляторы (ще їх називають буферними або теплоакумулюючими ємностями)

 

Інженерні системи приватних будинків на Україні найчастіше вимагають повної реконструкції для досягнення максимальної енергоефективності.

Кожен клієнт хоче для себе вибрати кращий опалювальне обладнання за розумні гроші і часто торгують компанії нехтують потребою користувача допомоги у виборі інженерного обладнання. Відсутність якісної технічної підтримки змушує користувача платити тричі за неякісне обладнання.

Правильний вибір твердопаливного котла ― один з найважливіших факторів, що закладає фундамент для ефективної та економічної роботи всієї системи опалення. Наша компанія робить серйозний наголос допомоги та технічної консультації кожного нашого клієнта.

 

Важливим чинником при правильному пристрої інженерних систем є вибір радіаторів опалення:

- сталеві панельні ― застосовуються для пристрою в автономних і централізованих системах опалення

- біметалічні ― так само використовуються в автономних системах, але за рахунок своєї вартості більше популярні в централізованих система опалення

- алюмінієві

- конвектори ― не дуже популярний вид опалювального приладу на сьогоднішній день

  

 

Промислове опалення:

 

Опалення будівель і споруд промислового призначення вимагає особливої уваги і тут просто неможливо не розповісти про переваги модульних котелень.

Блочно модульні котельні можуть виготовлятися на базі будь-якої кількості водогрійних, воздухогрейных або парових твердопаливних котлів різної потужності. Основною перевагою модульної котельні є повна готовність її до експлуатації, починаючи від узгоджених документів і закінчуючи повною зібраної в заводських умовах конструкції у Вас на майданчику.

У модульної котельні можна влаштувати підготовку гарячої санітарної води для технологічних потреб тваринницьких ферм, м'ясокомбінатів, хлібзаводів, молокозаводів, хімічних підприємств, виробничих цехів і інших промислових об'єктів.

Саме ж виробництво, як правило, опалюють повітряними тепловентиляторами з водяним теплообмінником ― для приміщень з великою площею і висотою це єдино правильне рішення.

 

Компания Тета Инсталл является оптово-розничной компанией по продаже инженерного оборудования. Мы являемся представителями десятков заводов-изготовителей на территории Украины и мира. Нашей гордостью  является турецкий завод по производству твердотопливных котлов и стальных панельных радиаторов Emtas. Мы работаем по всей Украине включая: Харьков, Полтаву, Киев, Днепропетровск, Черкассы, Кировоград, Николаев, Херсон, Винницу, Ивано ― Франковск, Ужгород, Луцк, Житомир, Тернополь, Ровно, Чернигов, Сумы, Запорожье и другие мелкие города и села Украины.

 

Займаємося: Emtas, Ретра, КЗПП, TIS, Буран, Альтеп, Cetic, Донтерм, Ліберейтор(Либератор), Neus, Термотехник, Макситерм, Мозир, Корді, Котэко, Гефест, Akkaya, Kubus, Wilo, Grundfoss, Насоси плюс обладнання, Proton,

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner