355 відгуків
--НОВИНКА-- Предтопки для сжигания пыли, опилок и пеллеты!Купить со кидкой

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (67) 546-44-42
+380 (98) 155-61-67

Електрорадіатори та обігрівачі ELECTRO

Електричні біметалічні радіатори з теном та блоком керування - електрорадіатори ELECTRO. Маленький багатофункціональний електрокотел вбудований в кожен радіатор ELECTRO. Електрорадіатори працюють по температурі повітря в приміщенні, заповнені незамерзаючої рідиною для більш кращої тепловіддачі і безпеки від замерзання при низьких температурах.

Найголовніша відмінність радіаторів ELECTRO від повітряних електроконвекторів і масляних обігрівачів в тому, що це повноцінний радіатор опалення з його максимальною тепловіддачею. Масляний обігрівач має корпус із сталі завтовшки до 1 мм, остигання масляного радіатора відбувається швидше, ніж біметалічного радіатора опалення. Повітряний електроконвектор гріє повітря і тому, не є економним т. к. коефіцієнт теплопровідності води (рідина для системи опалення) 0,683 Вт/(м*град), а коефіцієнт теплопровідності повітря становить 0,0321 Вт/(м*град), що набагато менше, ніж у води або рідини. Тому найефективнішим теплоносієм є вода або рідина для системи опалення.

       

Радіатори ELECTRO це повноцінний радіатор системи опалення, може використовуватися як поодинці, так і комплексно, як основне або додаткове опалення.

Для більш ефективної роботи радіатори оснащені програматором і термостатом, що дозволяє устаткуванню не перегріватися і зберігати у приміщенні потрібний температурний режим. Вбудований програматор контролює споживання електроенергії, автоматично підбираючи потужність в залежності від встановленого режиму і тепловтрат в приміщенні, а також дає можливість роботи радіатора по часу доби і тижневому графіку. Чим менше тепловтрати, тим менше споживання електроенергії. Вбудований датчик температури повітря в приміщенні, зчитує температуру повітря і задає потужність для роботи приладу. Якщо на вулиці потеплішало, температура повітря в приміщенні підвищилася, відповідно прилад буде працювати в економ режимі або вимкнеться автоматично, підтримуючи заданий Вами кліматичний режим температури.

Електрорадіатори ELECTRO є безпечними для використання в побутових потребах опалення. В радіатор вбудовані три датчика температури перший термостат за температури повітря в приміщенні, другий по температурі теплоносія радіатора і третій запобіжний граничний термостат. Для монтажу системи опалення не потрібні профессинальные навички, додаткове обладнання та витратні матеріали.

 

Давайте порівняємо систему опалення з електрокотлом 6 кВт (60-80 м2) з електрорадіатори ELECTRO.

odnotrubnoe_otoplenie_121.jpg

Стандартна система опалення з електрокотлом (60-80м2):

- Котел електричний навісний 6 кВт – 4000 грн. ( 1шт.)
- Насос циркуляційний 25/40 – 1500 грн. (1 шт.)
- Труби і фітинги PPR – 3000 грн.
- Радіатори біметалеві 500/100 (60 секцій) – 10200 грн.
- Радіаторні крани з термоголовкою  – 3000 грн. (6 шт.)
- Рідина незамерзайка (антифриз) – 300 грн. (10 л.)
- Монтаж опалення та електрика – 5000 грн.

Загальна сума витрат = 27000 грн.

 

Система опалення з электрорадиаторами “ELECTRO” :

Електрорадіатори “ELECTRO” 10Т (по 10 секцій) (6 шт.)– 20700 грн.

Загальна потужність системи опалення= 5,7 кВт.

В результаті Ви можете заощадити до 25% на обладнанні і монтажі.

Плюс є ряд переваг при виборі і установці електрорадіаторів ELECTRO:

- У кожній кімнаті можна встановити свій температурний режим.
- Відсутність труб (немає тепловтрат).
- Отстствие котла(не займає місце, не потрібно вести електрику і комунікації).
- Антифриз (не потрібно нагрівати попередньо радіатор).
- Тижневий програматор (Серія «S» Smart).
- Управління через Wi-fi.
- Максимальна температура теплоносія від 62°C до 72°C.
- Управління по температурі повітря в кожному приміщенні.
- Встановлюється як звичайний радіатор на стіну.
- Потрібна розетка до 16 А (950 Вт).
- Простий монтаж і демонтаж.
- Тепловіддача біметалічного радіатора з глибиною 100 мм
- Можливість установки в будь-якому місці без проведення труб.
- Захист від дітей.

Застосування електрорадіатора ELECTRO:

Електрорадіатор ELECTRO призначений для обігріву приміщень в діапазоні температури від +5 до +35 °C. Тепловіддача відбувається за рахунок конвекції радіатора. Електрорадіатор заповнений екологічно чистим теплоносієм. Область застосування - обігрів побутових, офісних і промислових приміщень.

Період експлуатації становить 15 років. Гарантія від виробника 24 місяці.

 

Види і функції блоків автоматики:

Електрорадіатори ELECTRO оснащені цифровим блоком автоматики з енергонезалежною пам'яттю, можливістю встановлення і підтримання кімнатної температури (клімат-контроль) від + 5С до +35С, і установкою температури теплоносія від +5С до + 72С.

АВТОМАТИКА S (SMART)

Електрорадіатори ELECTRO оснащені цифровим блоком автоматики SMART, наділені всіма функціями блоку автоматики, а також має ряд додаткових функцій, таких як тижневий програматор на кожну годину часу доби), режим періодичного включення... Запрограмуйте тепло на той час, коли це дійсно необхідно.

АВТОМАТИКА W (WI-FI)

Електрорадіатори ELECTRO оснащені цифровим блоком автоматики WI-FI, наділені всіма функціями блоку автоматики, а так само має wi-fi модуль, завдяки якому можна задавати налаштування  режиму роботи електрорадіатора віддалено за часом і сценарієм вибраному Вами. Для цього в приміщенні повинен бути включений постійно wi-fi, при відключенні від wi-fi радіатор буде працювати в режимі автоматики SMART.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner