356 відгуків
--НОВИНКА-- Предтопки для сжигания пыли, опилок и пеллеты!Купить со кидкой

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (67) 546-44-42
+380 (98) 155-61-67

Системи опалення ELECTRO SET

Розумна мобільна електрична  система опалення ELECTRO SET призначена для використання, як загальна система опалення приміщень порівняно до системи  опалення з  електрокотлом.

Переваги такої системи:

 • Не має  труб
 • Не має тепловтрат
 • Не потребує багато часу на встановлення
 • Не має підключення великої електричної потужності для котла
 • Не потребує постійного нагріву проти розморожування
 • Не потребує підключення 380 В
 • Максимально розрахована до 160 м.кв

Кожний електрорадіатор має тен потрібної потужності який  працює локально в своєму приміщенні керується блоком  керування по температурі повітря, швидко набирає температуру. Підключення до звичайної  розетки 220В, ККД до 100%.

Розумна система  ELECTRO SET має блок керування електроний тижневий програматор який керується по температурі в приміщенні, а також підключення до мережі  інтернет через WI-FI з мобільного застосунку, це дозволяє створювати сценарії роботи всієї системи і  віддалено керувати і стежити за роботою і енергоспоживанням  кожного радіатора окремо  в онлайн режимі, так і в оффлайн.

Мобільна система ELECTRO SET може використовуватися для опалення  в орендованих приміщеннях або  тимчасового перебування, а далі легко збиратися і зберігатися   без опалення до -20С. Кожний радіатор може встановлюватися на ніжки -ролики, що дозволяє не свердлити стіни, якщо це потрібно. Комплект ніжкі- ролики , або кріплення на стіну, або на  підлогу  рахується окремо від системи ELECTRO SET, за бажанням.

Якісна система  ELECTRO SET використовує:

 • біметалеві радіатори  96 мм глибиною
 • з максимальною тепловіддачею 170 Вт/секція.
 • Теплоносій  в радіаторах пропіленгліколь в розрахунку  до -20 °C.
 • Блокі керування з теном мають багаті функціональні рішення по роботі  з  зональними  електричними лічильниками, налаштування всіляких денних,тижневих режимів роботи електрорадіаторів.
 • Виробництво Україна.

Економічна  та екологічна  система  ELECTRO SET вигідніша , порівняно з  будь яким електричним опаленням. Електричні радіатори ELECTRO з рідиною-теплоносіем  мають перевагу  , як по теплу яке вони генерують, так і по споживанню електроенергії. Теплоносій, по своїм фізичним властивостям, краще передає і зберігає тепло ніж повітря, прилади  де використовуються повітряні  тени з високою температурою нагрівання,  спалюють повітря і дуже швидко втрачають температуру поверхні при відключенні. Також масляні обігрівачи класичні, які мають малі габаритні дані, малу площу теплообмінника із тонкої сталі і дуже велику витрату електроенергії, тобто і вимушені використовувати високу температуру нагріву,котра працює як осередок в приміщенні і віддає тепло на дуже коротку відстань, на відміну від електорадіторів,  які непомітно створюють тепло.

Як вибрати систему опалення ELECTRO SET

Беремо  загальну площу дома або квартири, приміщення знаходимо в комплектах ELECTRO SET відповідний  комплект за загальною площею,а далі в підгрупах обираємо той, що має найближчу конфігурацію по площі кімнат і їхньої кількості. Якщо не має такого комплекта   ELECTRO SET, який чітко відповідає під Ваші потреби, то обираємо найближчий комплект який максимально підходить, а далі поштучно доукомплектовуємо  електорадіторами  під  конкретні техничні параметри приміщення.

Розумна мобільна електрична  система опалення ELECTRO SET працює від звичайної розетки з напругой 220В, не потребує додаткових силових кабелів, вся потужність розходиться  рівномірно по всьому приміщенню. При виборі   ELECTRO SET потрібно враховувати загальну електричну потужність всього комплекта.

Наприклад ,ELECTRO SET 20 система опалення що складається зі 20 секцій біметалевих  радіаторів  зібраних в 2 електорадіатора  загальною потужністю 2000 Вт. Розраховані цей комплект радіаторів на опалення  приміщення з двох кімнат загальною площею від 28-32 м.кв з висотою стель 2.5м

ELECTRO SET 20 має  підгрупи A.B.C. за  різновидами варіантів опалювальних площ кімнат приміщення. Дозволяє вибрати комплект  ELECTRO SET під конкретні площі в загальному приміщенні

  Тепло. Швидко. Мобільно. З розумом  ELECTRO

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner