353 відгуків
--НОВИНКА-- Предтопки для сжигания пыли, опилок и пеллеты!Купить со кидкой

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (67) 546-44-42
+380 (98) 155-61-67
Тета інсталл

"Тета Інсталл" -оптово-роздрібна компанія з продажу інженерного обладнання, що працює на ринку України з 2005 року. Сьогодні ми є імпортерами обладнання альтернативної енергетики, в тому числі твердопаливних парових, водогрійних котлів, котлів на базі транспортабельних модульних котелень, акумулюючих ємностей і водонагрівачів, радіаторів та ін компанія має складські запаси обладнання з постійним поповненням асортименту товарів. Можливе індивідуальне замовлення та імпорт необхідного обладнання на територію України.

Компанія "Тета Інсталл" пропонує комплексний підхід до вирішення завдань з опалення, водопостачання та водовідведення, заснований на багаторічному досвіді і застосуванні повного спектру існуючих технологій, їх розумному і збалансованому застосуванні для досягнення найбільш ефективного результату.

Ми пропонуємо вам послуги - проектування, монтаж, пуско-наладку, а так само сервісне обслуговування обладнання, що використовує альтернативні види палива, як для технологічних потреб так і для побутового використання.

Опалення, водопостачання, водовідведення виробничих, житлових і складських приміщень з урахуванням всіх особливостей об'єкта і побажань замовника.

Консультація, Технічна підтримка та гнучкі умови роботи робить співпрацю з нами раціональним рішенням ваших інженерних завдань.

 

Основний упор ми робимо на обладнання, що працює на відновлюваних джерелах енергії. На наш погляд, сьогодні найбільш правильним і економічним є використання сучасних високотехнологічних теплогенераторів, що працюють на пеллеті, дровах, брикетах, соломі, трісці, вугіллі, відходах виробництв, в тому числі використання твердопаливних котлів в комплексі з конденсаціонноннимі технологіями і геліоустановками.

 

Компанія Тета Інсталл пропонує покупцям новий вид оплати товарів і послуг: розрахунок криптовалюта. Тепер не потрібно шукати гроші на нове обладнання - ви можете з легкістю його купити за будь-яку крипто валюту (bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, EOS, DASH, Bitcoin Cash).

Для наших клієнтів так само доступний новий вид кредитування: Кріптокредіт - Безвідсотковий кредит(розстрочка) під заставу криптовалюта. Детальніше про кредит під заставу криптовалюта https://tetainstall.com.ua/cp77559-oplatakredit-kriptovalyutoj.html

Вітрина

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner