356 відгуків
--НОВИНКА-- Предтопки для сжигания пыли, опилок и пеллеты!Купить со кидкой

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (67) 546-44-42
+380 (98) 155-61-67

Рейтинг твердопаливних котлів

Рейтинг твердопаливних котлів

Отже, рейтинг твердопаливних котлів за якістю і ціною ми почнемо з того що розділимо всі котли на категорії:

 

 

 

1. Твердопаливні котли, що працюють на дровах і вугіллі ― це так звана ручне завантаження палива

2. Твердопаливні котли з автоматичним завантаженням палива, їх ще називають пелетні котли або автоматичні котли ― це котли працюють на гранульованому паливі

3. Твердопаливні котли тривалого горіння як правило такі котли працюють на дровах, вугіллі та різному брикетированном паливі. Дана категорія є досить спірною тк сучасні котли тривалого горіння можуть конструктивно дуже відрізнятися від тих, до яких ми звикли, наприклад, ті ж Стропува або Буран.

 

Дана стаття на стадії редагування.

Якщо У вас є питання або побажання щодо її наповнення Ви можете залишити свій відгук або коментар під статтею.

 

Твердопаливні котли VIP класу

 

Emtas турецький завод твердопаливних котлів. Все виробниче обладнання на заводі італійських і німецьких марок. Котли Эмтас з'явилися на території України відносно недавно в 2013 році, але вже встигли заслужити довіру споживачів. Котли працюють безперебійно, виготовлені та якісного котлового металу, мають високі показники ефективності близько 90%.

 

В основному котли встановлюють в промислових та виробничих масштабах, де потрібно безперебійна подача тепла та висока якість обладнання. Конструктивні особливості котла не мають аналогів серед українських виробників.

 

Відмітна особливість заводу Emtas це виробництво пелетних котлів з подвійним шнеком. Такий котел не має аналогів в Україні і світі. Конструкція забезпечує ПОВНУ пожежобезпечність палива в незалежності від аварійних ситуацій. Всі твердопаливні котли за запитом комплектуються автоматичним пальником палива. Котли з ручним завантаженням палива обладнані атмосферних вибуховим клапаном, встановленим в топці котла, клапан забезпечує високий рівень вибухонебезпеки при експлуатації котла.

Потужність вироблених котлів від 23 кВт до 1500 кВт або 1,5 МВт.

Гарантія виробника на котли ― 2 роки.

_________________________________________________________________________________

 

 

ретра Ретра український завод-виробник твердопаливних котлів. Особливістю заводу є випуск моделей твердопаливних котлів що працюють на дровах та на пеллете Ретра 4М Дуо. Іншими словами, конструктори створили котел, який може працювати на автоматичному і ручному завантаженні палива абсолютно однаково, не втрачаючи при цьому показників ефективності.

Котли виробляються заводом Ретра мають високу якість збірки, ефективну конструкцію. У співвідношенні ціна-якість котли Ретра мають досить демократичні ціни, аналогічні котли на Україні коштують набагато дорожче. Котли Ретра мають дуже багато позитивних відгуків серед побутового сектора споживачів. Котли з ручним завантаженням палива можуть працювати в енергонезалежному режимі. Потужність вироблених котлів від 10 кВт до 2000 кВт або 2 МВт.

_________________________________________________________________________________

 

 

 

TIS котли вироблені в Білогорусі. Завод TIS територіально розташований в республіці Білорусь, але якість збірки котлів і сировинна база відповідає польським заводам з виробництва аналогічного обладнання. Твердопаливні доотли ТІС вирозводятся для забезпечення потреб опалення та гарячого водопостачання побутового сегмента споживачів.

Конструктивні особливості котла дозволяють використовувати в якості палива низькоякісні дрова з високим вмістом вологи і смол. Теплообмінник котла конструктивно виготовлений таким чином, що б можна було проводити просту чистку теплообмінних поверхонь, рідше ніж у аналогічних котлах. Смоли, зола або інші забруднювачі, які впливають на теплопередачу теплообмінної поверхні осідають на теплообміннику з меншою інтенсивністю.

 

Практика показала, що котли відмінно поводяться навіть при екстремальних режимах роботи. Котли Тіс володіють великою завантажувальної камерою і вважаються котлами тривалого горіння.

Потужність вироблених котлів від 6 кВт до 100 кВт.

Завод надає гарантію на котли протягом 5 років.

_________________________________________________________________________________

 

 

Буран котли тривалого горіння українського виробництва. Дуже популярний завод серед споживачів.

Котли Буран представляют собою циліндричну конструкцію з дуже великим топковим простором. Горіння відбувається зверху вниз, за рахунок цього досягається запобігання одномоментного прогорання палива. Котли Буран є відмінним українським аналогом зарубіжних котлів Стропува або Кендли. Котли Буран не поступаються якісним характеристикам зарубіжних котлів, а деякі конструктивні особливості навіть більш поліпшені і більш адаптовані під використання на території України.

 

Мабуть єдиний недолік даних котлів-це пристрій негорючого фундаменту під котлом. Котли Буран поставляються без днища, тому обов'язково потрібно враховувати той факт, що потрібно підготувати фундамент перед установкою і запуском котла. Фундамент можна враховувати безпосередньо під котлом, як правило, на практиці висота цього підстави становить 5-6 див.

Котли Буран можуть працювати в енергонезалежному режимі.

Існують двоконтурні моделі твердопаливних котлів Буран можливість приготування води на потреби ГВП.

Конструкція котла забезпечує можливість установки навіть в приміщеннях з дуже малою площею.

Твердопаливні котли Буран можуть працювати мінімум 30 годин, як заявляє виробник. На практиці цей час дещо нижче, і все ж навіть горіння протягом 18-24 годин може значно заощадити нерви і час споживача.

_________________________________________________________________________________

 

 

 

Твердопаливні котли Standart класу

 

Неус твердопаливні котли українського виробництватва. Котли Неус выполнены з дуже високими стандартами якості збірки.

Доотли розроблені з урахуванням європейських новинок в альтернативній енергетиці, не дивлячись на це цінова політика заводу має досить демократичним характером. Аналогічні котли європейських аналогів можуть перевищують свою вартість у рази на відміну від українського Неуса.

 

Гордість модельного ряду заводу Неус це котли НЕУС - Вичлаз (Вихлач). Котел є покращеним аналогом польських котлів Вихлач.

Виробничі потужності дозволяють достатньо швидко реагувати на замовлення, тому замовлений Вами котел изготовится за дуже короткі терміни.

_________________________________________________________________________________

 

 

ДОНТЕРМ твердопаливні котли українського виробництва. Дотлы ДТМ доонструктивно розроблені для споживача, з урахуванням потреби в простому обслуговуванні. Котел ДТМ продуманий до дрібниць, навіть ущільнювальні шнури на дверцятах можливо регулювати, тим самим продовжуючи термін їх служби. Котли досить якісно виготовлені, мають велику завантажувальну камеру, а геометричні розміри дозволяють встановлювати його навіть в маленьких топкових.

Котли Донтерм є не дорогою серією котлів, але рівень комфорту їх використання та ефективність експлуатації роблять його відмінним варіантом для установки у себе вдома. Котли ДТМ регулируются автоматикою управління, але модельний ряд передбачає котли з незалежним керуванням.

 

_________________________________________________________________________________

 

 

Ліберейторкотли українського виробництва. Котли Либератор розроблені і сконструйовані на Україні. На вітчизняному ринку аналогів таких котлів немає.

Котли управляються тільки 1 кнопкою, весь модельний ряд обладнаний Smart - системою управління. Таким котлом може керувати навіть дитина! Котли Либератор розроблені для роботи з автоматичним і ручним завантаженням палива. Так само як і котли Ретра у Либератора є модель котла, який працює і на пеллете і на дровах одночасно.

Котли Либератор запобігають задимленість приміщення за рахунок того що на димарі котла встановлений димосос. Ви можете заощадити навіть на влаштуванні димаря, який не потрібно робити шаленої висоти, а як Ви знаєте димоходи сьогодні це дуже дорога річ.

Пелетні котли Либератор самостійно визначають якість засипаємо пелети і регулюють параметри роботи всієї системи в абсолютно автономному режимі. Професійний колектив конструкторів заводу Либератор надає високий рівень підтримки. Вся автоматики і електроніка проведена на заводі Либератор.

Цінова політика відповідає золотому законом будь-якого споживача "мені потрібна ціна і якість".

 

_________________________________________________________________________________

 

 

 

 

Твердопаливні котли ECONOM класу

 

Мозир котли виготовлені в Білорусії на державному підприємстві Мозырьсельмаш. Котли Мозир виготовлені доброякісно на спеціалізованому заводському обладнанні. Одним з мінусів даної серії котлів є більш низькі показники ефективності порівняно з котлами СТАНДАРТ та VIP класу. Такі котли підходять для установки в автономні системи опалення та гарячого водопостачання.

Котли можуть працювати в енергонезалежному режимі.

 

 

 

 

_________________________________________________________________________________

 

 

Макситерм котли виготовлені в Україні. Котли Макситерм представники обладнання більш бюджетної серії. Порівняно з аналогічними котлам Макситерм володіють фабричним якістю збірки. Одним з мінусів даної серії котлів є більш низькі показники ефективності порівняно з котлами СТАНДАРТ та VIP класу. Котли підходять для установки в автономні системи опалення закритого і відкритого типу.

Котли можуть працювати в енергонезалежному режимі. Існують моделі обладнані верхній варильною плитою для приготування їжі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner