353 відгуків
--НОВИНКА-- Предтопки для сжигания пыли, опилок и пеллеты!Купить со кидкой

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (67) 546-44-42
+380 (98) 155-61-67

Гідравлічна стрілка

Гідравлічна стрілка

Гідравлічна стрілка – пристрій, призначений для розділення гідравлічних контурів і забезпечення різниці температур в подавальному і зворотному трубопроводі.

Гідравлічні розподільники комплектуються автоматичним відводом повітря і дренажним краном для забезпечення развоздушіванія і можливості промивання накопичився шламу. При обв'язці роздільника обов'язково потрібно передбачати крани і роз'ємні з'єднання виходять на патрубках.

Система, укомплектована гідравлічним роздільником, проста в балансуванні, т. к. при налаштуванні котельного обладнання не потрібно враховувати гідравлічні характеристики всієї системи опалення.

 

Гідравлічний роздільник може працювати в 3-х режимах:

 

1. Витрата контуру котла дорівнює витраті контуру опалення

Якщо потужність системи опалення, наприклад, дорівнює 100 кВт і підібраний котел потужністю 100 кВт, то масові витрати двох контурів рівні.

 

2. Витрати контуру опалення більше витрати контуру котла

Якщо потужність системи опалення, наприклад, дорівнює 100 кВт, а підібраний котел потужністю 80 кВт, то масовий витрата системи опалення буде більше на відміну від масової витрати котлового контуру.

 

3. Витрата контуру котла більше витрати контуру опалення

Якщо потужність системи опалення, наприклад, дорівнює 80 кВт, а підібраний котел потужністю 100 кВт, то масовий витрата котлового контуру буде більше на відміну від витрати системи опалення.

 

Установка гідравлічної стрілки рекомендована:

 

- в системах з конденсаційними газовими котлами.

Дозволяє котлу виходити на роботу з максимальним ККД. Так само установка такого обладнання забезпечує більш тривалий термін експлуатації котла.

 

- в системах з декількома джерелами тепла.

У складних системах опалення з використанням кількох джерел, що працюють на різних видах палива, можливе розвантаження гідравлічної системи топкової з використанням 1-ї або більше гідравлічних стрілок.

 

- в системах з твердопаливними котлами.

У системах, що працюють з твердопаливними котлами без теплоакумулюючої ємності, рекомендована установка гідравлічного роздільника, для оптимізації роботи котельного устаткування і гідравлічної схеми в цілому.

 

Підбір гідравлічного роздільник повинен бути проведений строго у відповідності з розрахунковою потужністю системи опалення.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner