355 відгуків
--НОВИНКА-- Предтопки для сжигания пыли, опилок и пеллеты!Купить со кидкой

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (67) 546-44-42
+380 (98) 155-61-67

Як зекономити в опалювальний сезон?

Як зекономити в опалювальний сезон?

Як з економити в опалювальний сезон, мабуть одне з найважливіших питань сьогодення. Проблема економії турбує всіх, як простих громадян, так і директорів великих підприємств. Фірма «Ретра» пропонує вирішенню даної проблеми!!!

ретра

 

Опалювальні котли на твердому паливі «Ретра» ― економічне обладнання, що не має аналогів! Потужність від 10 до 2000 кВт з ручною та автоматичною подачою палива

 

У наш час ринок енергоресурсів спонукає до пошуку альтернативних джерел опалення. Це стало однією з перших причин, чому фахівці підприємства «Ретра» взялися за розробка новітнього в цій галузі обладнання. На сьогоднішній день ми маємо новаторський винахід – високотехнологічні твердопаливні котли «Ретра-3М», що призначені для центрального опалення житла і виробничих приміщень. «Ретра-3М» ― це обладнання, яке за своїми техніко-економічними параметрами не має аналогів та залишається поза конкуренцією. Окрім того, котли нашого виробництва можуть бути оснащені контуром нагріву води для господарчих потреб.

Отож, як нам вдалось створити настільки вигідний опалювальний котел? Ми захотіли виготовити обладнання, яке не залежатиме від дорогих носіїв енергії та значно менше споживатиме її. Натомість паливом для такого котла повинна була служити доступна в будь-якій країні сировина. І нам це вдалось!

 

Всеїдні твердопаливні котли «Ретра»

 

Паливом для котлів «Ретра-3М» може служити як низькосортне вугілля, так і торф, торфобрикет, тирса, пелети, хмиз, тріски, солома, макулатура і тому подібне. Тобто котел працює від того, що масово викидається на сміття. При цьому, коефіцієнт корисної дії сягає 93%! (приклад с. Привільне встановили котел з розрахунку опалення тюками)

 

Такий котел економити витрати до 16 разів за один опалювальний сезон! Більше того, користувачі котлів «Ретра» стверджують, що він окуповується так само всього за один опалювальний сезон.

 

- Наявність системи бездимного горіння при використанні будь-яких видів твердого палива та горючих відходів.

- Екологічна чистота ― дотримання всіх санітарних та екологічних норм викидів.

- Зручність, простота в обслуговуванні і тривалий термін експлуатації апарату.

- Разове завантаження палива складає від 7-36 годін

- Унікальність апарату надає і сучасна автоматика з функцією бездимного горіння

 

Підприємство «Ретра» працює на ринку більше 16 років. За цею годину котли на твердому паливі нашого виробництва здобули визнання не лише в Україні, але й за кордоном. Підприємство брало участь і перемагало в численних конкурсах із закупівлі котлів на твердому паливі, модернізації і оснащенні котелень. На даний момент підписано більше десятка договорів про постачання наших котлів в три країни Євросозу.

 

На основі розрахованих та перевірених нами даних, будівля розміром 1000 кв. метрів (лікарні, школи, дитячі садки, та ін..), опалюється газом з контейнерної котельні встановленої на території. Постачання тепла для обігріву будівлі несе великі витрати через високу ціни газу, що означає високу вартість одного гДж. теплової енергії, яка становить близько 1812 грн / 1 Гкал (за даними на травень місяць15 року)

 

Аналіз даних за останніх 3 роки показує зростання витрат на опалення даної будівлі.

2012 р (ціна газу 4,72) ― 126 995,5 грн;

2 013 г (ціна газу 4,72) ― 123 432,39 грн;

2 014 р (ціна газу 5,32) ― 135 214,66

 

половина 2015 року (ціна газу 9,70) ― 91 619,08 грн, що при плануванні на II половину 2015р підвищенні цін з постачання теплоенергії, дасть суму витрат на рівні 220 000,00 ― 260 000,00 гривень за опалювальний сезон !!!

 

Маємо за честь запропонувати вирішення цього питання, ефектом якого буде: Зменшення витрат на обігрів всіх приміщенні будівлі в декілька разів.

 

Вирішення вище зазначеного питання пропонуємо отримати шляхом реконструкції існуючої системи обігріву і перехід на технології 21 століття, які використовують енергію біомаси (оновлювані джерела енергії), екологічно чиста і дешевше отримана енергія. Причому пропоновані установки працюють автономно, з повною автоматикою і не вимагають обслуговування персоналом. Єдине питання це контроль наповнення паливом (пелетами) паливного бункера, прибирання періодична золі і контроль потрібної температури. Установка модульної (контейнерної) котельні для спалювання гранульованої біомаси ― пелет потужністю 100 кВт (у складі 1 котла Ретра 4М 150 кВт автоматична подача палива)

 

Ретра 3М (ручна подача палива) в котельні пропонуємо встановити 1 котел потужністю 150 кВт, або ж два котла потужністью 100кВт та 50 кВт для подачі гарячої води в існуючу опалювальну мережу. Навесні і восени працює котел на біомасу 100 кВт. У дуже холодні включаються котел 50 кВт.

 

Паливо ― гранульована біомаса ― пелет з лушпиння соняшника (на сьогодні вартість близько 1800 грн / тонна),

Деревні пелети 1900 ― 2200 грн / тонна,

Деревні брикети 1800 – 1900 грн. / тонна,

Торфо-брикет 650 грн / тонна.

Економічні показники взяті та прораховані для власного офісу в 1000 кв. метрів – на опалювальний сезон на власне приміщення (офісний та виробничі відділи) потребують 18 тонн торфобрикету при закупочній ціні 650,00 грн за тону = 11700,00 грн. сезон!!!!

 

 

Витрати на реалізацію інвестиції:

 

 

Закупівля котла:

для ручного завантаження «Ретра 3М» 100кВт = 62 800,00 грн., «Ретра 3М» 50кВт = 37 400,00 грн. = 100200,00 грн.

для автоматичної подачі палива з резервною ручною загрузкою «Ретра 4М » 150 кВт – 131 000,00 грн.

доставка, шеф-монтаж, пусконалагодження, запуск ― 40000 грн.

витрати на паливо = 12 000,00 грн.

 

 

1. Середні річні витрати на опалення об'єкта (дитячого садка,школи, лікарні, будинку культури, іт.д.) становлять близько 150000,00 грн / рік. Це значить що термін окупності цієї інвестиції становить близько 1 (одного) року !!!!

2. Щорічні витрати на опалення об'єкта, зменшуються у десятки разів (з 220 000 грн., до 12 000,00 грн) !!!!

3. Якщо враховувати прогнози уряду України, які вже називає зростання тарифів енергоносіїв, то показники економічної вигоди при установці вище зазначених нових джерел тепла будуть збільшуватися і давати дуже високу рентабельність такого рішення

4. Рентабельність переходу на автономну систему опалення можна ще збільшити шляхом утеплення даху будівлі і промивки труб і батарей системи обігріву будівлі або встановлення нових труб і батарей, утеплення вікон та дверей.??

 

 

 

Наступним кроком у розробках наших фахівців ― це паливно-енергетичний комплекс! У складі якого буде накидач палива та механізована подача в котел, автоматична система керування процесом горіння та видалення попелу. Тобто роль котельника трансформується в роль оператора. Запас палива в механізованих складських приміщеннях може градуюватися від 10 діб до кінця опалювального сезону!

 

 

Дані надані для ознайомлення, у разі коливання цін пред'явлення явник не несе відповідальності за некоректні дані в статті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner