356 відгуків
--НОВИНКА-- Предтопки для сжигания пыли, опилок и пеллеты!Купить со кидкой

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (67) 546-44-42
+380 (98) 155-61-67

Характеристики пелети

Характеристики пелети

Пеллета

 

Конструктивна особливість котлів, що працюють на пеллете (автоподача палива і можливість автоподжиг), дає можливість роботи котла в регульованому діапазоні потужності без втрати значень ККД. Це означає, що для пелетних котлів не потрібна установка буферної ємності, т. к. режим горіння відбувається в активній фазі в незалежності від необхідної потужності в системі опалення. Регулювання відбувається переважної подачею палива.

При виборі виду паливної пелети особливу увагу потрібно звернути на показник калорійності. При низькокалорійній пеллете твердопаливний котел може не покрити всі потреби в теплі системи опалення.

 

Класифікація по використовуваній сировині:

- Деревні гранули;

- Гранули з лузги насіння;

- Гранули з вугілля;

- Гранули з торфу;

- Гранули з твердих побутових відходів.

- Гранули з відходів сільськогосподарських культур.

 

 

Пеллета може зберігатися кількома способами:

 

1. Упакована в мішки вагою 20-50 кг (поліетиленова упаковка)

Для мінімізації ймовірності намокання деревних гранул і зручності транспортування і зберігання деревні гранули постачають в поліетиленових мішках 20-50 кг Даний спосіб є одним з найбільш популярних для зберігання і транспортування пелет. Єдиний недолік ― подорожчання вартості самої пелети.

2. Упаковані в поліпропіленові Біг ― Беги (600-700 кг)

Зберігання пелет в Біг-Бегах має кілька негативних якостей – незручність завантаження бункера пелетного котла; для перевезення і вивантаження Біг-Бега потрібне спеціальне обладнання.

3. Зберігання пелет в силусах

Силусы можуть зберігати в собі обсяг пелет до 3 м3. З таких ємностей можна відразу здійснювати подачу пелет в топку котла через шнек.

4. Насипом в спеціально відведених приміщеннях

Спеціальні приміщення (бункери) дозволяють зберігати пеллети в обсягах достатніх для покриття теплових навантажень всього опалювального сезону. Бункери (спеціально відведені приміщення) зберігають пеллети без потрапляння зайвої вологості.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner