353 відгуків
--НОВИНКА-- Предтопки для сжигания пыли, опилок и пеллеты!Купить со кидкой

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (67) 546-44-42
+380 (98) 155-61-67

Турецькі парові котли AKKAYA і KUBUS тепер в Україні!

Турецькі парові котли AKKAYA і KUBUS тепер в Україні!

Компанія Тета Інсталл стала ексклюзивним партнером турецьких заводів з виробництва парових котлів твердопаливних AKKAYA і KUBUS.

 

Тепер підприємства України можуть відмовитися від дорогого газу і перевести всі технологічні процеси на використання в якості палива деревину, вугілля, пеллети, відходи виробництва або будь-яке інше альтернативне паливо.

 

Реконструкція парової котельні починається з ідеї. Будь-яке підприємство де може використовуватися пар будь то фармацевтичний концерн, харчова промисловість, заводи по виробництву масел, фарб, побутової хімії або ж м'ясокомбінат може з легкістю здешевити виробництво свого товару відмовившись від газових парових котлів.

 

Ви встановлюєте високотехнологічну твердопаливну установку яка буде вироблена заводом конкретно під Ваші виробничі і технологічні потреби.

 

 

AKKAYA ― турецький завод теплотехнічного обладнання, який виробляє різні парові котли і додаткове обладнання ось вже протягом 50 років. Конструктивні особливості котлів дозволяють використовувати в якості палива дрова, вугілля, різні пелети, а так само відходи виробництва (лушпиння, тирса, тріска, і т. д.)

 

Багатющий досвід фахівців компанії дозволяє точно розраховувати конструктивні особливості парових котлів твердопаливних з урахуванням всіх потреб виробництва на будь-якому етапі роботи. Парові котли Akkaya виробляються будь-якої потужності з робочим тиском до 16 Бар.

 

Для підбору і прорахунку парового котла з більш високими параметрами витрати і потужності звертайтеся до фахівців технічного відділу за детальною консультацією.

 

 

KUBUS  завод теплотехнічного обладнання з виробництва парових і водогрійних котлів. Парові котли Kubus виробляє лінійку маломощностных і многомощностных парових котлів з автоматичною і ручною подачею палива.

 

 

Довірте фахівцям компанії Тета Інсталл провести підбір та розрахунок устаткування. Для цього заповніть опитувальний лист з основними важливими вихідними даними для попереднього прорахунку обладнання. Опитувальний лист Ви можете запитати у менеджера по телефону +380 67 546 44 42 або скачавши його в розділі СПЕЦИФІКАЦІЇ (див. в низу сторінки)

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner