356 відгуків
--НОВИНКА-- Предтопки для сжигания пыли, опилок и пеллеты!Купить со кидкой

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (67) 546-44-42
+380 (98) 155-61-67

Нефтеуловітелі

Нефтеуловітелі НФ-БІО призначені для очищення стічних вод від нафтопродуктів і зважених речовин. Дані споруди використовуються для очищення зливових стічних вод АЗС, автостоянок, автомийних рамп, автомайстерень, СТО, промислових об'єктів, центрів механізації та інших об'єктів, де можливе забруднення води нафтопродуктами в різних обсягах.

Нафтеуловлювач являє собою пластиковий резервуар, поділений на окремі технологічні секції за допомогою перегородок:

  • секція седиментації (для всіх типів нефтеуловителей);
  • сепараційні секціяоснащена коалесцентним фільтром (для всіх типів нефтеуловителей, забезпечує ступінь очищення стічних вод від нафтопродуктів до 5 мг/л);
  • абсорбційна секція – не входить в стандартну комплектацію нефтеуловителя, є опцією при необхідності очищення стічних вод від нафтопродуктів до 0,2-0,5 мг/л. Секція заповнюється спеціальним абсорбуючим матеріалом – фиброилом.
Принцип роботи нефтеуловителя

1 — підвідний трубопровід;
2 — секція седиментації;
3 — секція сепарації;

4 — секція абсорбції;
5 — відвідний трубопровід.

Стічні води через підвідний трубопровід (1) поступаю в секцію седиментації (2), де відбувається осадження твердих речовин (наприклад, пісок) на дно нефтеуловителя і затримуються зважені речовини. Далі стічні води пройшовши через коалесцентний фільтр, де відбувається укрупнення частинок нафтопродуктів, що надходять в секцію сепарації (3). У секції сепарації нафтопродукти оделяются від води гравітаційним методом і накопичуються у верхній частині секції. Після стічні води надходять на сорбційний фільтр (4), де відбувається остаточне очищення стічних від нафтопродуктів за рахунок спеціального сорбирующего матеріалу. Використання сорбційного фільтра дозволяє досягти необхідного ступеня очищення від нафтопродуктів – не більше 0,2-0,3 мг/л. Далі вже очищені стічні води направляються на скидання через відвідний трубопровід (5).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner