353 відгуків
--НОВИНКА-- Предтопки для сжигания пыли, опилок и пеллеты!Купить со кидкой

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (67) 546-44-42
+380 (98) 155-61-67

Товарний кредит під заставу кріптовалюти

Компанія teta install підтримує технологію блокчейн як інноваційну та перспективну технологію інтернет -протоколу. Для просування цієї технології та спрощення видачі товару в розстрочку, ми пропонуємо безкоштовну товарний кредит під заставу криптовалют - криптокредит (криптозалог, криптозайм). Покупець передає нам свою криптовалюту (цифрова валюта) на зберігання в заставу під товар, що купується на обумовлений час, до кінця повної виплати вартості товару дана валюта повертається покупцю у повному обсязі.

Пропонований товар– це обладнання для систем:

- опалення

- водопостачання

- сантехніки

- водовідведення

- кондиціонування

- водоочитстки

- вентиляції

 

Під заставу приймаються кріптовалюти:

- BTC – bitcoin

- ETH – Ethereum

- XRP – Ripple

- LTC – Litecoin

- TETHER – USDT

- ТОР-100 порталу coinmarketcap.com

 

Мінімальна сума товарного кредиту від 2 000 грн на строк від 30 до 180 днів. Сума товарного кредиту (розстрочки) розбивається на строк рівними частинами з можливістю дострокового погашення з виплатою на банківську карту, криптокредит безвідсотковий. Вартість заставної кріптовалюти розраховується за курсом української криптовалютной біржі KUNA – на момент оформлення товарного кредиту, заставна вартість кріптовалюти розраховується від суми товарного кредиту в залежності від популярності токенів на порталі coinmarketcap.com

BTC - 70% від вартості

TOP-5 - 60% від вартості

TOP-20 - 45% від вартості

Залишок -30% від вартості

 

Оформляється заявка на придбання певного виду обладнання або комплексної поставки устаткування, складається специфікація, обговорюються терміни і умови оплати товарного кредиту. Заявки приймаються на всій території України, можливо оплата монтажних робіт, проектування, сервісне обслуговування.

 

Переводится  залоговая сумма криптовалюта(ы) для  хранения на холодный кошелек, при переводе  обязательно необходимо  указать номер Вашего кошелька отправителя  и ID транзакции, оформляется договор и оборудование отгружается покупателю или на указанную транспортную компанию. После полной оплаты, согласно договора товарного кредита, залоговая криптовалюта возвращается покупателю в полном объеме на указанный адрес. Если у вас имеются дополнительные вопросы, связывайтесь с нами и консультируйтесь. Обращайтесь!

 

 

При підборі обладнання Ви також отримаєте кваліфіковану консультацію наших фахівців.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner