Не перший раз купую в цьому магазині, раніше було все добре. Але цього разу є неприємний момент з однією позицією в замовленні. На сторінці товару "Кран кульовий 3/4" метелик ЗЗ Slovarm" фото зовсім іншого крану, який не тільки виглядає не так як насправді, а й має гірші показники максимального тиску - в описі PN40, а насправді PN20, а також вказан матеріал корпусу латунь, а в реалі спочатку здалося що то тільки нікельоване покриття на латуні, але кран виявився з якогось сплаву сріблястого кольору.
Наталия К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Аліна С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Швидко відправили, швидко получили. опалення працює тільки на цифрах 4 і 5 ! на мінімальну температуру (на цифрах 1, 2, 3) не працює !
Комментарий продавца
Це проблема може бути від гідравлічного налаштування системи опалення
Юрій П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
михайло т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Наталья З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Игорь Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вячеслав М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олег Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все ідеально. Єдине сроки поставки, але то моя провина бо я не уточнював наявність товару на складі. Дякую, усім рекомендую цей магазин.
Не перший раз купую в цьому магазині, раніше було все добре. Але цього разу є неприємний момент з однією позицією в замовленні. На сторінці товару "Кран кульовий 3/4" метелик ЗЗ Slovarm" фото зовсім іншого крану, який не тільки виглядає не так як насправді, а й має гірші показники максимального тиску - в описі PN40, а насправді PN20, а також вказан матеріал корпусу латунь, а в реалі спочатку здалося що то тільки нікельоване покриття на латуні, але кран виявився з якогось сплаву сріблястого кольору.
Швидко відправили, швидко получили. опалення працює тільки на цифрах 4 і 5 ! на мінімальну температуру (на цифрах 1, 2, 3) не працює !
Це проблема може бути від гідравлічного налаштування системи опалення
Все ідеально. Єдине сроки поставки, але то моя провина бо я не уточнював наявність товару на складі. Дякую, усім рекомендую цей магазин.