356 відгуків
--НОВИНКА-- Предтопки для сжигания пыли, опилок и пеллеты!Купить со кидкой

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (67) 546-44-42
+380 (98) 155-61-67

Лічильники води

Вибираючи встановлення водолічильників, ви отримуєте ряд переваг. Розглянемо їх у всіх подробицях

Плата тільки за фактичне споживання

Завдяки водосчетчикам ви бережете водні ресурси та власні кошти. Ці прилади потрібні всім, хто бажає бути в курсі, за що саме він платить і які суми. Якщо ви – господар у своєму домі, ви навряд чи будете викидати гроші на вітер. А значить прилад обліку вам просто необхідний.

Встановивши лічильник води, ви більше не будете віддавати гроші за тих, хто живе у вашому домі без реєстрації. Вам не потрібно буде платити за втрати води під час аварій і протікання і оплачувати несправні крани сусідів.

Експертами встановлено, що реальний витрата води на побутові потреби в більшості випадків менше встановлених нормативів споживання. Таким чином, встановивши прилади і споживаючи воду раціонально, ви будете серйозно економити на платежах за «комуналку».

Втрата води скоротиться

Дослідження у сфері побутового споживання води показують, що тільки 74% з усього обсягу всієї витраченої рідини складають так зване «корисне водоспоживання». Решта 26% – втрати.

Найефективніший метод боротьби з такими втратами – повсюдний монтаж лічильників води. Статистика свідчить: при установці лічильників у більшості квартир споживання води у всьому будинку знижується. Люди починають більш раціонально ставитися до водних ресурсів. За даними ВООЗ, лічильники економлять близько 33% води.

Раціональний підхід

Кожна сім'я мінімум раз у році їде у відпустку або проводить літо на дачі. Вода в цей період не витрачається, але якщо у вас немає лічильника, платити все одно доведеться. Квитанція прийде з тією ж сумою, що і завжди.

Наявність лічильника звільняє вас від таких витрат. Ви більше ніколи не будете платити за воду, якої не користуєтеся.

Крім того, коли ви встановите лічильники в своїй квартирі, ви самі почнете ставитися до водних ресурсів більш раціонально і витрачати на порядок менше, ніж раніше.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner